INVESTICIJA

Filmas šeimai arba apie šeimą, mūsų manymu, nėra kasdienis pirkinys ar paslauga. Tai yra investicija į tai, kas lieka ilgam ir turi vertę, gyvenančią ilgą ir nuo niekieno nepriklausomą gyvenimą. Sukurkime drauge istoriją ateities kartoms.

Parašykite man

SUKURTI TIKRĄ KINO FILMĄ

5900 EUR

Pagal kruopšiai kartu su jumis sudarytą planą, važinėjame po visą Lietuvą bei kitas šalis ir įrašinėjame pokalbius ir interviu su įvairiais žmonėmis, kurie yra svarbūs būsimame dokumentiniame filme. Juos galime įamžinti darbo vietoje, namuose, leidžiant laisvalaikį, dalyvaujant šventėse ar kituose renginiuose. Taip pat įrašinėjame ir filmuojame kitą scenarijaus inspiruotą medžiagą – lankomės ypatingose vietose, objektuose ar pastatuose, kurie vienaip ar kitaip susiję su filmo herojomi. Daug kokybiškos ir naujos medžiagos montuojama kartu su jūsų turimais vaizdo ir garso archyvais. Visumai sukuriamas scenarijus, kad profesionalus užkadrinis balsas (Vytautas Rumštas, Rimantas Bagdzevičius…) jį galėtų įtaigiai papasakoti.

IŠSAUGOTI TAI, KAS SVARBIAUSIA

1000 EUR

Filmas, kurio garsinį foną sudaro kruopščiai parinkta kinematografiška muzika. Tuo tarpu vaizdo dalis – skaitmenizuoti visi jūsų turimi svarbiausi šeimos ir gimininės archyvai: nuotraukos, analoginiai vaizdo ir garso įrašai kasetėse ir juostose, skaidrės ir t.t. Vaizdo elementai dėliojami pagal tam tikrą chronolgiją ar kitą pasirinkitą loginę seką.

SUKURTI ISTORIJĄ IR JĄ PAPASAKOTI

2900 EUR

Iš jūsų pasakojimų ir turimų archyvinių garso ir vaizdo įrašų sukuriame sklandžią ir logišką dėlionę, kuri pavirsta siužetu – istorija užrašyta popieriaus lape. Tuomet ją siunčiame garsiausiems Lietuvos aktoriams, kurie mūsų sukurtą pasakojimą garso įrašų studijoje įgarsina. Fone skambantis įtaigus ir profesionalus balsas jūsų turimus kadrus tą pačią akimirką paverčia įstabiu potyriu.

TRUKMĖ

Visų filmų variantų trukmė – apytiksliai 30 min.

Jūsų šeimos filmas

Padovanokite sau tikrą dovaną!

© 2020 Šeimos filmas. Visos teisės saugomos